Naše přednosti

Výborné ceny

Ceny našich produktů často aktualizujeme a snažíme se nabízet ty nejlepší možné. Pokud jinde najdete lepší cenu, napište nám na adresu info(zavináč)hrackypohoda.cz a my se pokusíme udělat Vám lepší nabídku.

Doprava od 85,-Kč

Pokud zboží zaplatíte převodem přes bankovní účet, tak Vás doprava vyjde na 85,-Kč přepravní společností PPL nebo DPD.

Akční slevy a výprodeje

V našem e-shopu najdete vždy kategorie s produkty, které jsou buď v AKCI, nebo ve VÝPRODEJI. Akční zboží tak můžete nakoupit se slevou a výprodejové dokonce za cenu nákupní.

Nad 2000,-Kč doprava zdarma

Pokud u nás nakoupíte zboží za minimálně 2000,-Kč a výše, automaticky se Vám nebude počítat 85,-Kč dopravného a Vy tak ušetříte.

Do 14 dnů možnost vrátit zboží

U nás se nemusíte bát, že bychom Vám dělali problémy při odstoupení od kupní smlouvy s možností vrácení zboží do 14 dnů od převzetí.

Rychlé reklamace

V případě reklamace se vždy snažíme o co nejrychlejší vyřízení. Pokud nemáme pochyb, že náš dodavatel reklamaci uzná, odesíláme nové zboží obratem a nevyužíváme zbytečně zákonem stanovenou lhůtu 30 dní.

Nákup bez registrace

Naše zákazníky nenutíme k registraci v našem e-shopu a zboží u nás bez problémů nakoupíte i bez ní.

Věrnostní slevy

Zákazníkům, kteří u nás opakovaně nakupují, nabízíme slevy při nákupu, které se jim po přihlášení okamžitě aplikují na veškeré produkty.

Nové produkty

Naši nabídku velmi často aktualizujeme o nové zboží a snažíme se Vám nabídnout co nejvíce novinek na trhu. Dozvědět se o nich můžete po registraci díky info emailům, nebo bez registrace buď v rubrice Aktuality, nebo na Facebooku.

Jsme plátci DPH

Což jistě uvítají především školy, sportovní kluby, mužstva a různá sportovní sdružení, kteří si mohou dát naše zboží do nákladů a odečíst si tak DPH.